Hírek a centerpályáról

– újra önmaga Mezőtúr csapata –

A fájó vereség után fel kellett állnia Mezőtúr csapatának a 3. fordulóra, hiszen az addig veretlen Jászberényi FC csapata érkezett a városi pályára.

Jó iramú mérkőzést láthattak a szurkolók, ahol Nagy Sándor már a 15. percben belőtte a döntő gólt. Mezőtúri AFC-RAFI – Jászberényi FC 1-0.

Szeptember 14-én Jászapáti fogadta a mieinket, ahol sikerült a gólkülönbségünkből lefaragni. Bár az első félidő nem úgy sikerült, ahogy Mezőtúr elképzelte, a másodikban kárpótlásul 5 gólos arányban hozták haza a 3 pontot.  Jászapáti VSE – Mezõtúri AFC-RAFI 0-5, gólszerzők: Pesti Zoltán, Nagy Sándor (2), Platinusz Patrik Attila, Susa Zoltán.

Szeptember 21-én Jászfény-szaruval mérkőzik meg a csapat hazai pályán 15:30-tól. Várjuk szurkolóinkat! Hajrá MAFC!